REFERENCIE

Úvod REFERENCIE

Referencie od našich zákzaníkov sú pre nás mimoriadne dôležité. Zákazníkov oslovujeme do 14 dní po nákupe emailom a prosíme si od nich slovné hodnotenia. Chápeme časovú vyťaženosť našich zákazníkov a preto sa tešíme každému slovu, ktoré od Vás dostaneme. Hodnotenie posiela približne 15 % zákazníkov. Citácie sú presné, neupravené a neopravené: 


20.12.2020

Martin

Perlový set som kúpil manželke na vianoce. Potreboval som poradiť a poradili ste mi skvele. Šperky sú veľmi pekne - dúfam, že sa manželka poteší. 


6.12.2020

Jan


Šperky som kúpil manželke a dcére. Páči sa mi, že máte rôzne farby perál a ich nadčasovosť. 


20.11.2020

Mária 

Perlový náhrdelník som si kúpila za odmenu. Mala som obavy ako bude sedieť ale s pani majiteľkou je skvelá komunikácia a výborne mi poradila. Určite tu budem ešte nakupovať.15.11.2020

Pavol 

Šperky som kúpil manželke na  vianoce. Určite bude mať radosť. Všetko bolo v súlade s informáciami na stránke. Fotka, dodanie, krabička, certifikát. Za mňa - spokojnosť a doporučujem. 


6.11.2020

Jaroslav

 

Dobrý deň,

dnes som dostal druhú dodávku riečnych perál. Je snáď ešte
krajšie, než tá prvá. Budem mať úžasné darčeky. Moc Vám ďakujem.
Prajem Vám pevné zdravie a veľa úspechov vo Vašej práci.1.6.2020

Jana

Rozhodla som sa odmeniť v týchto ťažkých časoch. Napadlo ma kúpiť si kvalitný šperk. Moje hľadanie na internete ma doviedlo na stránku www.original-perly.sk Uvidela som krásne a nadčasové šperky. Objednala som si náhrdelník TUDOR - moja radosť po doručení balíčka bola obrovská. Náhrdelník krásne sedí a robí mi veľkú radosť. Nosím ho pravidelne. Ďakujem


28.5.2020

...

Bál som sa pre manželku objednať tak drahý šperk ako prekvapenie. Po telefonickom rozhovore ma ale pani ubezpečila, že perly môžem vrátiť tak som to riskol. Manželka mala obrovskú radosť a perly som samozrejme nevracal :) 


3.5.2020

Michaela 

Objednala som si iba náušnice, splnili moje očakávania.


3.4.2020

Martin

Čierne perly sa veľmi hodia mojej manželke. Mala samozrejme obrovskú radosť. Sú kvalitne spracované - za každou perlou je uzlík. Brilantná ručná práca. 


30.3.2020

Mirka

Náramok je krásny doplnok - veľmi rada ho nosím. Je naozaj kvalitný. 


11.2.2020

Anna

Perly mi urobili obrovskú radosť.


15.1.2020

Ladislav

Set z bielych perál som kúpil ako darček pre manželku. Mala veľkú radosť, čo bolo mojim cieľom. Balík prišiel pekne zabalený a všetko bolo v súlade s očakávaním.


6.12.2019

Andrej

Výrazný náhrdelník čiernej farby som kúpil ako darček pre svoju mamu. Mala veľkú radosť. S tovarom som spokoný. 


20.11.2019

Mária

Sivé perly sa mi vždy páčili. Vyplatila sa aj investícia 280 € keďže som získala dokonalý a luxusný šperk. Rada ho nosím na rôzne udalosti. V budúcnosti plánujem ďalší nákup. 


5.11.2019

Jozef

Kúpil som manželke ako darček výrazny trojradový náramok. Radosť bola obrovská! Krásne spracovanie, certifikát a darčeková krabička. Spokojnosť.


25.9.2019

Gabika

Čierne perly, ktoré som si vybrala prišli krásne zabalené, s certifikátom. Sú krásne a pekne spracované. Jedná sa o náušnice. Rada ich nosím. Odporúčam.


1.8.2019

Monika

Objednala som si jednoduché ružové náušnice za skvelú cenu. Rada ich nosím sú kvalitné a majú nádherný odtieň. Bála som sa ružovej farby ale sú naozaj krásne.


16.07.2019

Janka

Jednoduchý biely perlový náhrdelník je od momentu kúpy môj verný spoločník. Hodí sa ku každému oblečeniu, je kvalitný a nadčasový. Odporúčam! 


15.07.2019

Peter

Nakúpil som luxusný trojradový náhrdelník pre manželku a set z bielych perál (jednoradový náhrdelník, náramok a náušnice) k jubileu pre mamu. Obe boli šperkami veľmi prekvapené a nadšené. Takže som s nákupom veľmi spokojný. Balíček prišiel do pár dní od objednania a bolo tam všetko podľa dohody. Takže odporúčam. 


30.05.2019

Sveťa

Jednoduchý biely náhrdelník 7 mm z bielych perál je kvalitný a s nákupom som spokojná.


22.04.2019

Jana

Ružové perly predčili moje očakávania. Sú krásne a rada ich nosím. Určite ešte nakúpim.


10.04.2019

Magda

Trojradový luxusný perlový náramok sme darovali mamke k 50tym narodeninám. Bola skutočne prekvapená a dojatá. Náramok je kvalitne spracovaný, perly sú na dotyk veľmi príjemné. Zaujímavé je, že menia teplotu podľa teploty tela. 


1.4.2019

Iveta

Náušnice z bielych perál nosím veľmi rada a často. 


6.3.2019

Dagmara

Potrebovala som nadčasový a luxusný šperk sebe pre radosť. Podarilo sa. Dvojradový náhrdelník z bielych perál je skvelý doplnok. Nosím ho rada a často. 


17.01.2019

Jan


Manželke som kupil set z bielych peral. Prisiel zabaleny v darcekovej krabicke a bol prilozeny aj certifikat ako bolo uvedene na webe. Manzelka ale dostala od syna podobny set z bielych peral. Vymenili sme teda v eshope www.original-perly.sk biely set za cierny set. Absolutne nebol problem s vymenou a vsetko prebehlo velmi rychlo. Dakujem


15.01.2019

Mária 

 

Jendoduchý biely náramok 8 mm z bielych perál som dostala pod vianočný stromček. Šperk je naozaj unikátny, nadčasový a na dotyk veľmi príjemný. Zatiaľ ho nosím každý deň. Hodí sa ku všetkému. 

 


V roku 2017-2018 sme vymenili slovné hodnotenia našich zákazníkov za hodnotenie s počtom hviezdičiek.

 

 

97% zákazníkov ohodnotilo naše šperky na 5 hviezdičiek.

 

 

 

Systém bol jednoduchý, efektívny ale počet hviezdičiek podľa nás neopíše emócie zákazníkov. Preto sme sa v roku 2019 vrátili k slovnéhom hodnoteniu našich šperkov. 

 

 

 

 26.12.2016

Andrea

Trojradový náhrdelník z pravých perál som dostala ako vianočný darček. Ani neviem opísať moju radosť. Šperk je skutočne luxusný, na dotyk je cítiť, že sa jedná o pravé perly. Hodí sa tak na slávnostné priležitosti ako aj na bežné nosenie, keď sa chcem cítiť výnimočne. 


6.9.2016

Martin


Šperky z perál som kúpil manželke na výročie sobáša. Jej radosť bola obrovská a naozaj ocenila kvalitu šperku.30.05. 2016

Janka


Objednala som si ružové jednoduché náušnice. Farba je krásna, náušnice sú kvalitné a jednoduché. Určite odporúčam nákup na tejto stránke. 26.5.2016

Petra 


Kúpila som si čierny náhrdelník z pravých riečnych perál. Prekvapili ma nádherné odtiene, ktoré perly vrhajú. šperk je v skutku prekrásny - krajší ako na foto :) 
15.2.2016

Martina 

Darček od manžela v podobe trojradového náramku bolo úžasné prekvapenie. Nikdy som nemala tak hodnotný a kvalitný šperk. Jednotlivé perly sú dokonale navlečené a oddelené malým uzlíkom, preto sa nebojím, že ich straím ak sa roztrhnú. Biele perly sú naozaj univerzálne a nosím ich veľmi rada. Určite si objednám ďalšie šperky.2.1.2016

Jana


Perlový set som dostala na vianoce. Náhrdelník, náušnice a náramok. Perly sú úžasné na dotyk, na prvý pohľad je možné rozpoznať ich pravosť. Set je nadčasový a urobil mi obrovskú radosť. 

Copyright 2017 - 2024 © www.originalperly.sk