Úvod REFERENCIE

REFERENCIE

Referencie od našich zákzaníkov sú pre nás mimoriadne dôležité. Zákazníkov oslovujeme do 14 dní po nákupe emailom a prosíme si od nich slovné hodnotenia. Chápeme časovú vyťaženosť našich zákazníkov a preto sa tešíme každému slovu, ktoré od Vás dostaneme. Hodnotenie posiela približne 15 % zákazníkov. Citácie sú presné, neupravené a neopravené: 


15.07.2019

Peter

Nakúpil som luxusný trojradový náhrdelník pre manželku a set z bielych perál (jednoradový náhrdelník, náramok a náušnice) k jubileu pre mamu. Obe boli šperkami veľmi prekvapené a nadšené. Takže som s nákupom veľmi spokojný. Balíček prišiel do pár dní od objednania a bolo tam všetko podľa dohody. Takže odporúčam. 


30.05.2019

Sveťa

Jednoduchý biely náhrdelník 7 mm z bielych perál je kvalitný a s nákupom som spokojná.


22.04.2019

Jana

Ružové perly predčili moje očakávania. Sú krásne a rada ich nosím. Určite ešte nakúpim.


10.04.2019

Magda

Trojradový luxusný perlový náramok sme darovali mamke k 50tym narodeninám. Bola skutočne prekvapená a dojatá. Náramok je kvalitne spracovaný, perly sú na dotyk veľmi príjemné. Zaujímavé je, že menia teplotu podľa teploty tela. 


1.4.2019

Iveta

Náušnice z bielych perál nosím veľmi rada a často. 


6.3.2019

Dagmara

Potrebovala som nadčasový a luxusný šperk sebe pre radosť. Podarilo sa. Dvojradový náhrdelník z bielych perál je skvelý doplnok. Nosím ho rada a často. 


17.01.2019

Jan


Manželke som kupil set z bielych peral. Prisiel zabaleny v darcekovej krabicke a bol prilozeny aj certifikat ako bolo uvedene na webe. Manzelka ale dostala od syna podobny set z bielych peral. Vymenili sme teda v eshope www.original-perly.sk biely set za cierny set. Absolutne nebol problem s vymenou a vsetko prebehlo velmi rychlo. Dakujem


15.01.2019

Mária 

 

Jendoduchý biely náramok 8 mm z bielych perál som dostala pod vianočný stromček. Šperk je naozaj unikátny, nadčasový a na dotyk veľmi príjemný. Zatiaľ ho nosím každý deň. Hodí sa ku všetkému. 

 


V roku 2017-2018 sme vymenili slovné hodnotenia našich zákazníkov za hodnotenie s počtom hviezdičiek.

 

 

97% zákazníkov ohodnotilo naše šperky na 5 hviezdičiek.

 

 

 

Systém bol jednoduchý, efektívny ale počet hviezdičiek podľa nás neopíše emócie zákazníkov. Preto sme sa v roku 2019 vrátili k slovnéhom hodnoteniu našich šperkov. 

 

 

 

 26.12.2016

Andrea

Trojradový náhrdelník z pravých perál som dostala ako vianočný darček. Ani neviem opísať moju radosť. Šperk je skutočne luxusný, na dotyk je cítiť, že sa jedná o pravé perly. Hodí sa tak na slávnostné priležitosti ako aj na bežné nosenie, keď sa chcem cítiť výnimočne. 


6.9.2016

Martin


Šperky z perál som kúpil manželke na výročie sobáša. Jej radosť bola obrovská a naozaj ocenila kvalitu šperku.30.05. 2016

Janka


Objednala som si ružové jednoduché náušnice. Farba je krásna, náušnice sú kvalitné a jednoduché. Určite odporúčam nákup na tejto stránke. 26.5.2016

Petra 


Kúpila som si čierny náhrdelník z pravých riečnych perál. Prekvapili ma nádherné odtiene, ktoré perly vrhajú. šperk je v skutku prekrásny - krajší ako na foto :) 
15.2.2016

Martina 

Darček od manžela v podobe trojradového náramku bolo úžasné prekvapenie. Nikdy som nemala tak hodnotný a kvalitný šperk. Jednotlivé perly sú dokonale navlečené a oddelené malým uzlíkom, preto sa nebojím, že ich straím ak sa roztrhnú. Biele perly sú naozaj univerzálne a nosím ich veľmi rada. Určite si objednám ďalšie šperky.2.1.2016

Jana


Perlový set som dostala na vianoce. Náhrdelník, náušnice a náramok. Perly sú úžasné na dotyk, na prvý pohľad je možné rozpoznať ich pravosť. Set je nadčasový a urobil mi obrovskú radosť.