Ako vybrať perly

Úvod Ako vybrať perly

Rozhodnutie kúpiť si kvalitný šperk znamená nie len obrovskú radosť ale aj investíciu. Tak materiálnu ako aj emocionálnu.

Keďže sú perly extrémne trvácne - nie je ničím výnimočným mať perly "po starej mame".

Naše náhrdelníky a náramky sú v kvalitnom a tradičnom prevedení.

Každá perla je oddelená uzlíkom na hodvábnej nitke. Dôvodom je pevnosť šperku a pri prípadnom rozhtrhnutí sa Vám perly "nerozkotúľajú". Jedná sa o skutočne predcíznu ručnú prácu. 

 

Dávame Vám 100% záruku vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti so šperkom.

Ku každej objednávke obdržíte darčekovú krabičku a certifikát pravosti perál. 

 

 

Výber farby perál


Biele perly sú klasikou, ktorou absolútne nič nepokazíte. Hodia sa každému typu a ku každému štýlu obliekania.

Čierne perly nádherné vyniknú na svetlejších typoch a rusovláskach.

Ružové perly sú ako stvorené pre hnedovlásky, zvlášť modrooké alebo zelenooké.

Sivé perly sú podobné ako biele - nič nimi nepokazítke. Krásne však vyniknú na hnedovláskach a tmavších typoch pokožky. Nestkutočné čaro majú aj na rusovláskach. 

 

 

 

 

 

 

 


Veľkosť a hrúbka náhrdelníkov a náramokov


Ak máte vy alebo dáma, ktorú chcete obdarovať elegantný štýl a štíhly krk - pokojne si vyberte trojradový náhrdelník.

Ak má dáma kratší krk - zvoľte jedno alebo dvoj radový náhrdelník. V zásade odporúčame dvojradový - vyzerá veľmi elegantne a luxusne. Ak však nechcete nič riskovať - stavte na jednoduchosť a teda jednoradový. Tento sa hodí aj starším osobám.

Pri náramku je to jednoduchšie. Tam je otázkou už iba to, či chcete vyniknúť viac alebo menej :) ak ste zvolili trojradový náhrdelník - určite odporúčame jednoradový náramok a naopak. Aby bola zachovaná dokonalá elegancia.

 

V každom prípade ak máte otázky kontaktujte nás 0907 331 380 

NAŠE PERLY

Našu ponuku tvoria náhrdelníky, náramky, náušnice a prívesky v 4 stupňoch kvality- AAA, AA, A+, A, v 3 veľkostiach- 7mm, 8mm, 9mm a v 4 prírodných farbách- v klasickej bielej, kovovej sivej, čiernej a dúhovej ružovej. Uzávery sú zo striebra. Perly pochádzajú z oblasti juhovýchodnej Číny.Všetky perly sú balené v originálnom balení. Všetky šperky sú doručované v originálnom darčekovom balení s certifikátom pravosti. Fotky, ktoré sa nachádzajú na stránke neslúžia len pre ilustratívne účely.  Sú minmiálne upravované, aby čo najvernejšie zobrazovali naše produkty. Takýmto spôsobom sa snažíme zaistiť si transparentnosť a dôveru zákazníkov, ktorí vedia, čo kupujú.

KVALITA

AAA

AA

A+

A

Najkvalitnejšie perly s vysokým leskom a minimálnymi nerovnosťami, ktoré sú prirodzené pri originálne kultivovaných perlách.

 

Stredná kvalita perál s vysokým leskom. 80% povrchu perly je bezchybných, ostatok povrchu je pokrytý jemnými nerovnosťami a viditeľnými škrabancami.

Stredná kvalita perál s ryhami. Tvar je takmer dokonale guľatý.

 

 

 

Nízka kvalita perál. Perly s hlbokými ryhami a škrabancami. Tvar nie je rovnomerne guľatý.

 

 

 

 

 

 

Copyright 2017 - 2024 © www.originalperly.sk