Silvego Strieborná súprava šperkov Jelly v tvare kvapky Swarovski® Crystals Aquamarine - náušnice a prívesok LSW6106SET16AQ


24,50 €

Unikátny produkt Silvego Strieborná súprava šperkov Jelly v tvare kvapky Swarovski® Crystals Aquamarine - náušnice a prívesok LSW6106SET16AQ od výrobca SILVEGO u nás nájdete takmer zadarmo za 24,50 €.

  • Výrobca/Značka:
    SILVEGO
  • EAN: 8596012330898
Strieborná súprava šperkov Jelly v tvare kvapky Swarovski® Crystals Aquamarine - náušnice a prívesok. Materiál: striebro rýdzosť 925/1000 Rhodiovaný povrch - vysoký lesk, vzhľad bieleho zlata, šperk je odolné voči oxidácii (nečernie) a je hypoalergénny (môžu ho nosiť ľudia s alergiou na striebro). Povrch je leštený - vysoký lesk. Výška a šírka náušníc: 30 x 10 mm. Hmotnosť náušníc: 3 gr. Výška prívesku: 20 x 10 mm. Hmotnosť prívesku: 1 gr. Vnútorná veľkosť očka na retiazku: 3,5 x 2 mm. Cena je za 1 sadu (náušnice a prívesok). Súprava je bez retiazky, odporúčame dokúpiť striebornú retiazku.
Určenie Dámske
Dekor Swarovski Crystal
Kov Striebro 925/1000
Povrchová úprava Leštený povrch
Farba Modrá
Zapínanie Dámsky patent
Veľkosť 30 x 10mm + 20 x 10 mm
Váha 4
Značka SILVEGO